اخبار

حمایت های فرهنگ و ارشاد اسلامی از کانون های مساجد استان اردبیل قابل تقدیر است

حمایت های فرهنگ و ارشاد اسلامی از کانون های مساجد استان اردبیل قابل تقدیر است
معاون فرهنگی هنری ستاد هماهنگی کانون های مساجد کشور: حمایت های فرهنگ و ارشاد اسلامی از کانون های مساجد استان اردبیل قابل تقدیر است

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، سعید سعادتی در دیدار با مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: حمایت های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی از کانون های مساجد استان اردبیل ستودنی است و موجب ترقی و پیشتازی فعالان کانون های مساجد در رویدادهای مهم ملی و کشوری شده است.

معاون فرهنگی هنری ستاد هماهنگی کانون های مساجد کشور تصریح کرد: به مدد همین حمایت های جدی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی است که فعالان کانون های مساجد استان اردبیل در رویداد ملی «فهما» نیز رتبه های برتر کشور را کسب کردند.

وی اعلام داشت: انسجام و انتظام بخشی به فعالیت های کانون های مساجد از مهمترین برنامه های پیش روی ستاد عالی برای رویداد ملی «فهما» تا بتوانیم این فعالیت ها نظم بهتری داشته باشد.

سعادتی یادآور شد: برنامه ریزی با نگاه زیست بوم و جامع به فعالیت های فرهنگی کانون ها در مساجد می تواند زمینه استعدایابی، برگزاری کارگاه های آموزشی و تربیت نیروی متخصص مبتنی بر نیاز فرهنگی جامعه را فراهم کند.

معاون فرهنگی هنری ستاد هماهنگی کانون های مساجد کشور افزود: کیفی سازی و عمق بخشی به رویداد ملی «فهما» از دیگر اقدام های اجرایی برای مشارکت بهتر و بیشتر کانون ها نیز از دیگر برنامه های ستاد عالی است.


۵ تیر ۱۳۹۹ ۰۹:۳۶
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید