اخبار

اتمام دوره آموزشی خبرنگاری در اردبیل

اتمام دوره آموزشی خبرنگاری در اردبیل
دوره آموزشی خبرنگاری در اردبیل که از دی ماه 98 شروع گردیده بود با برگزاری آزمون به اتمام رسید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، سید ناصر اسحاقی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، از پایان دوره آموزشی خبرنگاری در اردبیل که از دی ماه 98 شروع گردیده و تا خرداد ماه 99 ادامه داشت خبر داد.

وی گفت: این دوره آموزشی در قالب کلاسهای مختلف با اساتید برجسته استانی و کشوری برگزار گردید که خبرنویسی، روابط عمومی، گزارش نویسی، فنون مصاحبه و شیوۀ نگارش فارسی در مطبوعات از کلاسهای کاربردی این دوره آموزشی در اردبیل بود.

سید ناصر اسحاقی افزود: دوره های آموزشی خبرنگاری در اردبیل با هدف ارتقای سواد رسانه ای اصحاب مطبوعات استان برگزار میگردد که نهایت سعی و تلاشمان بر برگزاری متعدد این دوره در قالب های مختلف است.

وی بیان کرد: این دوره که برگزاری آزمون از شرکت کنندگان به پایان رسید با همکاری و همت دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه ها، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و خانه مطبوعات استان اردبیل برگزار گردید.

وی تصریح کرد: در راستای عدم تمرکزگرایی از مرکز استان و برنامه ریزی که کرده ایم مشابه همین دوره در شهریور ماه سالجاری با محوریت شهرستان پارس آباد و با شرکت اصحاب مطبوعات شهرستانهای گرمی، بیله سوار و مشگین شهر برگزار خواهد شد.


۵ تیر ۱۳۹۹ ۱۱:۰۱
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید