اخبار

تشکیل جلسه ​شورای امر به معروف و نهی از منکر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مشگین شهر

تشکیل جلسه ​شورای امر به معروف و نهی از منکر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مشگین شهر
راهکارهای عملی امر به معروف و نهی از منکر در مشگین شهر مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، اولین جلسه شورای امر به معروف ونهی از منکر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مشگین شهر در سال 99 درراستای اجرای سیاست های ابلاغی وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی واداره کل در حوزه امربه معروف و نهی از منکر، با حضور همکاران اداری جهت بررسی وضعیت و مشکلات اداری و تلاش در جهت رفع آن تشکیل شد.

محمد رستمی رئیس اداره فرهنگ  وارشاد اسلامی ضمن تقدیر از تلاش همکاران در اجرای برنامه ها و ماموریت های فرهنگی  درسال 1398، به شرایط بوجود آمده درخصوص بیماری کرونا وتعطیلی فعالیت های فرهنگی وآسیب های آن مطالبی را بیان نمودند.

 وی در ادامه افزود: امر به معروف ونهی از منکر دو فریضه واجب الهی است که متاسفانه تا حدودی فراموش شده که درصورت توجه به آن می تواند در اصلاح بسیاری از امور  و آسیب های اداری کمک نماید.

 رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی مشگین شهر گفت: مهمترین مقوله و فلسفه امر به معروف و نهی از منکر اصلاح خود  فرد است و درصورت مراقبت ومواظبت از خود و اصلاح رفتار و گفتار می تواند دراصلاح جامعه نیز تاثیر گذار باشد.

وی از کارشناسان فرهنگی واداری خواست با همفکری و ارائه نظر کارشناسی نسبت به  شناسایی و احصاء آسیبب های حوزه کاری و اداری و فرهنگی اهتمام نموده و برای رفع و کاهش آن برنامه ریزی نمایند.

در پایان جلسه مصوباتی جهت نهادینه کردن فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر و رعایت موارد مطرح شده به تصویب رسید.

۱۲ تیر ۱۳۹۹ ۰۷:۵۵
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید