اخبار

حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل در محل تولید فیلم «طرلان»

حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل در محل تولید فیلم «طرلان»
سید ناصر اسحاقی با حضور در محل فیلمبرداری فیلم طرلان از عوامل تولید این فیلم قدردانی نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، سید ناصر اسحاقی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، از نزدیک در جریان تولید فیلم طرلان قرار گرفت و از محل تولید این فیلم بازدید نمود وی از عوامل تولید این فیلم در استان اردبیل قدردانی نمود.

لازم به ذکر است با حضور جمعی از هنرمندان تئاتر اردبیل، فیلمبرداری «طرلان» به نویسندگی و کارگردانی سیدمحمد حسینی در روستاهای توابع شهرهیر از استان اردبیل آغاز شده است.

سید محمد حسینی که خود از هنرمندان تئاتر اردبیل است، کار خود را با عنوان«طرلان» و با حضور جمعی از هنرمندان تئاتر استان اردبیل در روستاهای اطراف شهر هیر استان اردبیل، کلید زد.

فیلم روایتگر پسری به نام طرلان است که در جریان اتفاقات و رویدادهایی معمول زندگی با واکنش ها و باورها و در برخی موارد خرافه سازی های مردم روستا گریبانگیر می شود.

این فیلم در حال و هوای بومی و منطقه ای آذربایجان و به زبان ترکی است.

در این فیلم تعدادی از بازیگران مطرح تئاتر و تلویزیون اردبیل از جمله؛ داور فرمانی، فریبا مهرزاد، محمدرضا خدایی، محمد فردین، عصمت نوریان، مریم ندایی، جلال محمدلو، لیلی نظری، یاشار نادری، سولماز نادری، مهدی شیری،  ضیغم اسماعیلی و ملکه فتحی به همراه بازیگران نوجوان؛ ایلیا نوریان، ال آی شیری و امیررضا رحیمی نسب حضور دارند.

اتابک نادری و شبنم قلی خانی از هنرمندان نام آشنای تئاتر، سینما و تلویزیون کشور هم از بازیگران این فیلم هستند.

سید محمد حسینی متولد ۱۳۵۵(اردبیل) دارای لیسانس تاریخ است که پس از فارغ‌التحصیلی از مرکز آموزش فیلمسازی باغ فردوس، در سمت‌های دستیاری کارگردان،برنامه‌ریزی و تدوینگری با تلویزیون فعالیت حرفه‌ای خود را آغاز کرده است و تاکنون چندین اثر تلویزیونی و مستند را در کارنامه خود دارد،

عصمت نوریان تهیه کننده و اتابک نادری و سید محمدحسینی سرمایه گذاران این اثر هستند ومحبوب شکرزاده هم به عنوان مدیر فیلمبرداری در فیلم طرلان حضور دارند.

در تهیه این فیلم شرکت سرمایه‌گذاری آتیه رفاه، شهرداری اردبیل و ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی،هلال احمر، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان دهیاری هیر و دفتر امور اجتماعی استانداری اردبیل همکاری موثری را داشته اند

 

 

 

۲۴ تیر ۱۳۹۹ ۰۷:۵۰
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید