اخبار

سومین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان نیر

سومین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان نیر
سومین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان نیر برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، سومین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان نیر روز یکشنبه مورخ 29 تیرماه با حضور اعضای این شورا و نیز مدیرکل محترم صداوسیمای مرکز اردبیل در محل سالن جلسات فرمانداری نیر برگزار گردید .

در این جلسه بحث و بررسی پیرامون ( تصمیم گیری در خصوص فعالیت خبرنگار صداوسیما در شهرستان و نیز هماهنگی و برنامه ریزی در خصوص بزرگداشت برپایی اولین نمازجمعه پس از پیروزی انقلاب اسلامی، طبق طرحنامه شورای سیاستگذاری ائمه جمعه ) صورت گرفت.

زمانی دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان نیر و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد این شهرستان، ضمن ارائه گزارش در خصوص مصوبات جلسه قبلی به تشریح برنامه های ستاد بزرگداشت سالروز اولین اقامه نماز جمعه کشور در شهرستان نیر  و نیز درخصوص تجهیز دفتر خبرگزاری صداوسیما در شهرستان در راستای شناساندن مناطق با قابلیت گردشگری پرداخت.

حجت الاسلام نعمتی رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان نیر در آستانه سالروز اقامه اولین نماز جمعه پس از پیروزی انقلاب اسلامی، به تبیین اهداف و رویکردهای ستاد اقامه نماز جمعه در این شهرستان پرداخت و گفت: امسال با توجه به رویکرد شورای سیاستگذاری ستاد اقامه نماز جمعه در کشور، مباحث و فعالیت ها بیشتر عملیاتی محور است و مقرر شده است تا برنامه های مناسبتی و مذهبی در کنار  برنامه های مناسبتی ملی همچون هفته های دولت و قوه قضائیه با همکاری نهادها و دستگاه های اجرایی توسط ستاد اقامه نماز جمعه  بصورت پر رنگ در شهرستان ها برگزار شود.

سپس امامی فرماندار نیر  و ملا احمدی مدیرکل صدا  و سیمای مرکز اردبیل در خصوص دستور جلسه شورای فرهنگ عمومی مباحثی ارائه نمودند .

در پایان این جلسه اعضای مجمع جوانان ستاد نماز جمعه شهرستان نیر معرفی شدند.

۳۰ تیر ۱۳۹۹ ۰۹:۴۶
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید