اخبار

دفاع مقدس، ویترین رشادت ها و حماسه ها

دفاع مقدس، ویترین رشادت ها و حماسه ها
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: دفاع مقدس، ویترین رشادتها و حماسه های ملت ایران است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، سید ناصر اسحاقی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل در جلسه شورای معاونین اداره کل که با موضوع گرامیداشت چهلمین سال دفاع مقدس برگزار گردید گفت: امسال، گرامیداشت دفاع مقدس متفاوت تر از سالهای قبل برگزار خواهد شد.

وی افزود: گرامیداشت دفاع مقدس که چهلمین سال خود را پشت سر میگذارد از ابتدای سال، بخصوص از سوم خرداد شروع گردیده و تا پایان سال 99  نیز در قالب برنامه های مختلف برگزار خواهد شد.

وی اظهار داشت: دفاع مقدس برای ملت ایران از نظر حماسه و ارزش های انسانی و دینی، تابلو ویترین رشادت ها و حماسه آفرینی هاست.

اسحاقی بیان کرد: آثار دفاع مقدس باید در شریان ها و ابعاد مختلف جامعه در جریان باشد  و در همه جنبه های فرهنگی، هنری، اقتصادی، اجتماعی و سیاسی جامعه ما برای همیشه حفظ گردد و همچنین روز به روز تقویت شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: دفاع مقدس فقط یک برش تاریخی نیست که از یاد برود و تمام شود بلکه ارزش ها و حماسه آفرینی های ملت ایران است که باید نسل به نسل این رشادت ها نشان داده شود.

وی بیان کرد: ستاد کشوری گرامیداشت چهلمین سال دفاع مقدس برای تمامی هفته ها و حتی روزها، برنامه هایی را تدوین کرده ونقشه راه را مشخص نموده است و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل نیز در سال 99 تمامی فعالیت هایش را با رنگ و بوی چهلمین سال دفاع مقدس برگزار خواهد کرد.

۳۰ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۱۶
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید