اخبار

نشست با اعضای گروه مدیاپرداز

نشست با اعضای گروه مدیاپرداز
اعضای گروه مدیاپرداز که در حوزه بازیهای رایانه ای فعالیت دارند با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل دیدار نمودند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، سید ناصر اسحاقی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل در این نشست گفت: از اینکه به عنوان نیروهای جوان و با پشتکار وارد این حوزه شدید جای بسی خوشحالیست چرا که در این حوزه برای فعالیت منطقی و عقلانی جای بسیاریست.

وی افزود: در این حوزه که به نوعی با فرهنگ و رفتار نیز در ارتباط است یکنوع حالت تهاجمی شکل گرفته است که سلیقه و طبع خشن و خشونت آمیز را ترویج میدهد و نوجوانی که از کودکی با این نوع از بازیها سرو کار دارد دچار شخصیتی خشن و کینه توز میگردد که در جامعه این شخصیت بازسازی شده و مشکلاتی را به وجود می آورد.

وی تصریح کرد: بنابراین وظایف و رسالت ما در این خصوص بسیار ارزشمند بوده و دارای اهمیت است  ما ضمن اینکه باید فرهنگو سلیقه و طبع خشن و خشونت آمیز را تعدیل نماییم عواطف و بعد انسانی را نیز در نظر بگیریم تا از حالت تهاجمی به حالت تعادلی برسیم.

سید ناصر اسحاقی بیان کرد: اگر در این خصوص، دفاع از فرهنگ و هویتی که داریم را مد نظر قرار دهیم قطعا به اصالت انسانی خود بازخواهیم گشت و مهربانی و محبت در وجودمان رشد خواهد کرد که ثمرات این کار را در جامعه به عینه مشاهده خواهیم نمود.

وی ضمن تقدیر و تشکر از فعالین و اعضای گروه مدیاپرداز گفت: بسیار خوب است که کارتان را با موضوعات ارزشی و بخصوص با دفاع مقدس شروع کرده اید و برای پیشرفت در حوزه های مختلف اجتماعی، فرهنگی و هنری باید از ارزش های معنوی جامعه استفاده نمایید.

۲۵ شهریور ۱۳۹۹ ۰۷:۵۶
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید